top of page

Ukulelowa
Akademia Nauczyciela

WEEKENDOWE WARSZTATY STACJONARNE cz1

ZAGRAJ NA
UKULELE
w kilka chwil!

Rozwiń swój warsztat pracy i zagraj dzieciom na ukulele! Gwarantujemy, że zagrasz na ukulele nawet jeśli nie znasz nut!

Zobacz jak grają nasi kursanci! 

Witaj w "Ukulelowej Akademii Nauczyciela"

 wyjątkowym kursie, który da Ci możliwość nabycia nowej umiejętności jaką jest gra na ukulele. To jedyny na polskim rynku tak starannie dopracowany kurs gry na ukulele dla nauczycieli. Absolwenci naszych kursów z powidzeniem wykorzystują ukulele w swojej codziennej pracy, tworząc wyjątkowe zajęcia z muzyką graną na żywo. Przeszkoliliśmy już ponad 3000 nauczycieli i wierzymy, że już niebawem ukulele zagości w każdej polskiej placówce edukacyjnej.

Z NAMI ZAGRASZ NA UKULELE! Dzięki Ukulelowej Akademi Nauczyciela zdobędziesz praktyczne umiejętności, które umożliwią Ci grę na tym sympatycznym instrumencie. Poznasz podstawowe chwyty i bicia, a wszystko zastosujesz w konkretnych piosenkach, które od razu wykorzystasz na swoich zajęciach w żłobku, przedszkolu czy szkole.

Po ukończeniu całego kursu  będziesz potrafić zagrać na ukulele minimum 30  dziecięcych utworów, nastroisz swój instrument oraz zaczniesz grać proste melodie. Zobaczysz, że aby grać na ukulele i czerpać z tego radość, nie trzeba mieć wcale dobrego słuchu, czy wykształcenia muzycznego!

Jedyne czego potrzebujesz to trochę chęci, zaangażowania, oraz tego, aby ktoś pokazał Ci jak się za to zabrać!

Jeśli chociaż jedno z tych zdań jest o Tobie:

Dzięki metodzie UKUKOLORKI na ukulele zagrasz już po kilku chwilach

Zaufaj wykwalifikowanemu instruktorowi JHUI, który łatwo i szybko wprowadzi Ciebie w świat ukulele

Oczaruj każdą uroczystość przedszkolną/szkolną grą na ukulele

Wzbogać swój repertuar o przepiękne utwory dziecięce o różnorodnej tematyce

Oczaruj dzieci brzmieniem ukulele

Nasz kurs to nie jest zwykłe, nudne szkolenie. To praktyczne spotkanie, po którym wyjdziesz spełniony, zadowolony, a co najważniejsze - ZAGRASZ NA UKULELE!

NIE MASZ UKULELE??

To żaden problem! Na czas warsztatów my wypożyczymy Ci nasz instrument. Jeśli ukulele skradnie Twoje serce, to na warsztatach istnieje możliwość zakupienia lub wypożyczenia instrumentu i zabrania go do domu.

TWOJE KORZYŚCI

 • rewelacyjny, 4 miesięczny kurs weekendowy, który zapamiętasz na długo, prowadzony przez certyfikowanego instruktora JHUI

 • co miesiąc WORKBOOK z informacjami, ćwiczeniami i  piosenkami, które zagrasz w czasie kursu

 • autorskie naklejki UKUKOLORKI, które zdecydowanie usprawnią proces nauki

 • dodatkowy kurs on - line z piosenkami warsztatowymi, gdzie przypomnisz sobie jak zagrać poznane utwory

 • podkłady mp3 do ćwiczeń w domu

 • słodki poczęstunek w trakcie warsztatów

 • stałe wsparcie instruktora - dostęp do grupy dla nauczycieli,
  kontakt emaildwie indywidualne, 15- minutowe konsultacje on - line 

 • certyfikat ukończenia szkolenia

 • ukulelowe gratisy

naklejki.png
workbook.png

pięknie wydane workbooki
na każdy miesiąc nauki

ILE ZAPŁACISZ?

KOSZT KURSU I WSZYSTKICH MATERIAŁÓW TO TYLKO: 

189 zł/m-c

brak umowy - możesz zrezygnować w każdej chwili

KTO BĘDZIE CIEBIE UCZYŁ?

Nazywam się Kasia Wasilewska i jestem certyfikowanym nauczycielem gry na ukulele. Posiadam pierwszy stopień certyfikacji JHUI przyznawany przez najbardziej cenioną na świecie szkołę gry na Ukulele stworzoną przez Jamesa Hilla.

Jestem również czynnym nauczycielem - pracuję w edukacji od 20 lat, więc znam zawód nauczyciela od podszewki.

Ukulele to moje hobby, dlatego stworzyłam portal trelelele-ukulele.com i dzielę się z innymi nauczycielami pasją gry na ukulele. Jestem również autorką metody UKUKOLRKI oraz książek do nauki gry na ukulele dla dzieci.

gg.png

Kasia, nauczyciel przedszkola

Warsztaty dla każdego, nawet dla zupełnego beztalencia :-) Pani Kasia w sposób przystępny wszystko objaśnia, dodatkowo stworzyła tak prostą dla wszystkich metodę, że KAŻDY opanuje akordy i już następnego dnia będzie mógł pochwalić się publicznie swoją nową umiejętnością. Moje przedszkolaki zachwycone :) chcą, żebym cały czas im grała :-) Nie spodziewałam się, ze na stare lata nauczę się jeszcze grać na jakimś instrumencie. 

20200125_210943.jpg

Alina, edukacja wczesnoszkolna

Gorąco polecam :D Cudowna atmosfera, pełny profesjonalizm, świetna prowadząca i niesamowicie ukulelowy klimat! Prowadząca świetnie przygotowana, bardzo duża ilość materiałów, piosenki z różnym stopniem trudności. Czekam na następne!

foto.png

Aleksandra, logopeda

Dziękuję za naprawdę świetne szkolenie. Materiały dobrze przygotowane, treści przekazane przystępnie nawet dla "niewtajemniczonych" . Pani Kasia dbała o dobrą atmosferę warsztatów i chętnie odpowiadała na pytania uczestników. Mile spędzone  godziny, a uku odczarowane. Serdecznie polecam !

bottom of page