top of page

ZIELONA GÓRA "Piosenki na dwa akordy"

Warsztat stacjonarny dla początkujących (nigdy nie grających na ukulele ani gitarze). POZIOM 1

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
ZIELONA GÓRA "Piosenki na dwa akordy"
ZIELONA GÓRA "Piosenki na dwa akordy"

Termin zapisów i lokalizacja

27 mar 2022, 09:30 – 13:30

szczegółowa lokalizacja wkrótce, Zielona Góra, Polska

O wydarzeniu

Jeśli Twoim marzeniem od zawsze była nauka gry na ukulele, to czas zabrać się za jego spełnianie. Dodatkowo dzięki nowej umiejętności wzbogacisz swój warsztat pracy i zagrasz dzieciom na ukulele!    

Warsztaty odbędą się 27 marca 2022 r. w Zielonej Górze. Spotkanie przeznaczone jest dla osób pracujących z dziećmi w wieku żłobkowym,przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które nigdy nie grały na ukulele. Nie używamy nut! Zajęcia oparte na autorskiej metodzie Ukukolorki.    

W CZASIE 4 - GODZINNYCH WARSZTATÓW NAUCZYSZ SIĘ:

- jak trzymać instrument 

- jak go stroić  

- jak odczytywać diagramy akordów  

- poznasz podstawowe akordy, dzięki którym zagrasz wiele piosenek z repertuaru dziecięcego  

- poznasz podstawowe bicia na ukulele  

- zagrasz minimum 20 utworów z repertuaru dziecięcego, które później wykorzystasz do zabaw w kole, zabaw ruchowych,  nauki piosenek, zabaw paluszkowych itp.  

NIE MUSISZ MIEĆ SWOJEGO UKULELE - NA CZAS WARSZTATÓW ZAPEWNIAMY INSTRUMENT DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA!   

Dodatkowo każdy otrzyma skrypt zawierający podstawowe informacje na temat gry na ukulele oraz opracowanie 25 utworów z repertuaru dziecięcego. To nie wszystko - otrzymasz również płytę CD ze wszystkimi piosenkami, które znajdą się w skrypcie. Dzięki temu przypomnisz sobie jak zagrać utwory, które poznasz w czasie warsztatów.    

Czy dasz radę zagrać na ukulele?? 

TAK! Dzięki naszej metodzie Ukukolorki szybko nauczysz się chwytać podstawowe akordy. Całe warsztaty oparte są na parach prostych akordów.  

NAKLEJKI UKUKOLORKI GRATIS DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA!!!

Ukulele to magiczny instrument, który radością zaraża wszystkich w koło. Przyjdź i przekonaj się.   

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------    

Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz  CERTYFIKAT POŚWIADCZAJĄCY UDZIAŁ W WARSZTATACH.   

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------    

Możliwa opcja biletu z zakupem ukulele  (ceny ukulele od 189 zł, promocyjna cena warsztatu 160 zł).

 • Ukulele sopranowe (mniejszy rozmiar) - kliknij TUTAJ
 • Ukulele koncertowe (większy rozmiar, lepsze brzmienie) - kilknij TUTAJ

Uwaga! Zakupione bilety nie podlegają zwrotom! (istniej możliwość zamiany z inną osobą, wyjątkiem jest odwołanie wydarzenia przez organizatora z przyczyn od niego niezależnych takich jak np lockdown). Maksymalna liczba uczestników to 28 osób. (Minimalna liczba uczestników 12. Zastrzegamy sobie prawo odwołania warsztatów lub przeniesienia ich na inny termin,jeśli nie uzbieramy minimalnej liczby zgłoszeń. W takim przypadku należność za zakupiony bilet zostanie zwrócona).    

Data: 27.03.2022 (niedziela)    

Godziny:   

Warsztat: 09.30 -13.30  

Wystawiamy FV (opcja dostępna tylko przy zakupie biletu!!! wg aktualnych przepisów nie ma możliwości wystawienia FV w terminie poźniejszym).

Możliwość odroczonych płatności dla placówek oświatowych.

ZNIŻKI DLA GRUP (powyżej 3 osób, informacje e-mail:trelelele.ukulele@gmail.com lub telefonicznie 506063947)

*Organizator ma prawo do utrwalenia przebiegu Warsztatów przy pomocy urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Każdy Nabywca Biletu i każdy Uczestnik Warsztatów przyjmuje do wiadomości, że udział w Warsztatach jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie i filmowanie jego osoby oraz na rejestrację, transmitowanie i rozpowszechnianie jego głosu lub wizerunku w związku z uczestnictwem w Warsztatach – dla celów edukacyjnych, dokumentacyjnych, sprawozdawczych, reklamowych oraz promocyjnych Organizatora.

Zarezerwuj miejsce

Cena

Liczba

Suma

 • Warsztaty 4h

  180,00 zł

  w cenie biletu 4 h warsztaty oraz materiały szkoleniowe (na czas warsztatów udostępniamy ukulele dla każdego uczestnika)

  180,00 zł

  0

  0,00 zł

 • Warsztaty+ ukulele Octopus

  339,00 zł

  w cenie biletu 4 h warsztaty (cena promocyjna 160 zł), materiały szkoleniowe oraz ukulele Octopus, struny białe (zakup - zabierasz ukulele do domu) Tu obejrzysz i wybierzesz ukulele: https://www.trelelele-ukulele.com/product-page/bu-23s-passion Odbiór instrumentów w dniu warsztatów Informację o wyborze koloru proszę przesłać na adres: trelelele.ukulele@gmail.com

  339,00 zł

  0

  0,00 zł

 • Warsztaty+ ukulele Ortega

  459,00 zł

  w cenie biletu 4 h warsztaty (cena promocyjna 160 zł), materiały szkoleniowe oraz ukulele koncertowe Ortega (zakup - po warsztatach zabierasz ukulele do domu) Odbiór instrumentów w dniu warsztatów Informację o wyborze modelu proszę przesłać na adres: trelelele.ukulele@gmail.com Modele do wyboru: trelelele-ukulele.com/ukulele-koncertowe

  459,00 zł

  0

  0,00 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page