top of page

OLSZTYN "Piosenki na dwa akordy" - warsztat STACJONARNY

Kurs dla początkujących (nigdy nie grających na ukulele ani gitarze).

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
OLSZTYN "Piosenki na dwa akordy" - warsztat STACJONARNY
OLSZTYN "Piosenki na dwa akordy" - warsztat STACJONARNY

Termin zapisów i lokalizacja

21 sie 2021, 09:30 – 13:30

Koszary Funka, Jana Kasprowicza 4, 10-220 Olsztyn, Polska

O wydarzeniu

PROMOCYJNA, WAKACYJNA CENA ZA 4 H WARSZTATÓW - tylko 160 zł!!!

Opcja biletu z ukulele od Adriana z nauczsiegrac.pl !!! Instrumenty można obejrzeć tutaj:  UKULELE OD ADRIANA

(w opcji biletu z ukulele dostępne instrumenty w przedziale cenowym 219 - 230, instrumenty powyżej tej ceny - kontakt email: trelelele.ukulele@gmail.com)

DOSTĘPNE MIEJSCA: 14 z 24

Jeśli Twoim marzeniem od zawsze była nauka gry na ukulele, to czas zabrać się za jego spełnianie. Dodatkowo dzięki nowej umiejętności wzbogacisz swój warsztat pracy i zagrasz dzieciom na ukulele!    

Warsztaty odbędą się 21 sierpnia 2021 r. w Olsztynie. Spotkanie przeznaczone jest dla osób pracujących z dziećmi w wieku żłobkowym,przedszkolnym i wczesnsnoszkolnym, które nigdy nie grały na ukulele. Nie używamy nut! Zajęcia oparte na autorskiej metodzie Ukukolorki.    

W CZASIE 4 - GODZINNYCH WARSZTATÓW NAUCZYSZ SIĘ: 

- jak trzymać instrument 

- jak go stroić  

- jak odczytywać diagramy akordów  

- poznasz podstawowe akordy, dzięki którym zagrasz wiele piosenek z repertuaru dziecięcego  

- poznasz podstawowe bicia na ukulele  

- zagrasz minimum 20 utworów z repertuaru dziecięcego, które później wykorzystasz do zabaw w kole, zabaw ruchowych,  nauki piosenek, zabaw paluszkowych itp.  

 

NIE MUSISZ MIEĆ SWOJEGO UKULELE - NA CZAS WARSZTATÓW ZAPEWNIAMY INSTRUMENT DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA!    

Dodatkowo każdy otrzyma skrypt zawierający podstawowe informacje na temat gry na ukulele oraz opracowanie 30 utworów z repertuaru dziecięcego. To nie wszystko - otrzymasz również płytę CD ze wszystkimi piosenkami, które znajdą się w skrypcie. Dzięki temu przypomnisz sobie jak zagrać utwory, które poznasz w czasie warsztatów.    

Czy dasz radę zagrać na ukulele?? TAK! Dzięki naszej metodzie Ukukolorki szybko nauczysz się chwytać podstawowe akordy. Całe warsztaty oparte są na dwóch jednopalcowych akordach.  NAKLEJKI UKUKOLORKI GRATIS DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA!!!    Ukulele to magiczny instrument, który radością zaraża wszystkich w koło. Przyjdź i przekonaj się.   

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------    

Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz  CERTYFIKAT POŚWIADCZAJĄCY UDZIAŁ W WARSZTATACH.   

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------    

 

Uwaga! Zakupione bilety nie podlegają zwrotom! (istniej możliwość zamiany z inną osobą, wyjątkiem jest odwołanie wydarzenia przez organizatora z przyczyn od niego niezależnych takich jak np lockdown). Maksymalna liczba uczestników to 28 osób. (Minimalna liczba uczestników 12. Zastrzegamy sobie prawo odwołania warsztatów,jeśli nie uzbieramy minimalnej liczby zgłoszeń. W takim przypadku należność za zakupiony bilet zostanie zwrócona).    

Data: 21.08.2021 (sobota)    

Godziny:   

Warsztat: 09.30 -13.30  

Wystawiamy FV (opcja dostępna tylko przy zakupie biletu, wg aktualnych przepisów nie ma możliwości wystawienia FV w terminie poźniejszym).

Możliwość odroczonych płatności dla placówek oświatowych.

*Organizator ma prawo do utrwalenia przebiegu Warsztatów przy pomocy urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Każdy Nabywca Biletu i każdy Uczestnik Warsztatów przyjmuje do wiadomości, że udział w Warsztatach jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowanie i filmowanie jego osoby oraz na rejestrację, transmitowanie i rozpowszechnianie jego głosu lub wizerunku w związku z uczestnictwem w Warsztatach – dla celów edukacyjnych, dokumentacyjnych, sprawozdawczych, reklamowych oraz promocyjnych Organizatora.

Zarezerwuj miejsce

 • Warsztaty 4h

  160,00 zł
  Sprzedaż zakończona
 • Warsztaty 4h oraz ukulele

  bilet plus ukulele sopranowe Mahilele 3.0 Plus Kolory do wyboru: czarny, błękitna laguna, grafit, czerwony, żółty. Odbiór instrumentów w dniu warsztatów lub wysyłka natychmiast.

  387,00 zł
  Wyprzedane

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page