top of page

Zagrasz na ukulele po jednych warsztatach!

Jeśli Twoim marzeniem od zawsze była nauka gry na ukulele, to czas zabrać się za jego spełnianie. Dodatkowo dzięki nowej umiejętności wzbogacisz swój warsztat pracy i zagrasz dzieciom na ukulele! Jeszcze dziś zapisz się na warsztat  PIOSENKI NA DWA AKORDY.

Warsztaty dedykowane są dla osób pracujących z dziećmi w wieku żłobkowym ,przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, które nigdy nie grały na ukulele. Nie używamy nut! Zajęcia oparte na autorskiej metodzie Ukukolorki.

 


W CZASIE 4 - GODZINNYCH WARSZTATÓW NAUCZYSZ SIĘ:- jak trzymać instrument
- jak go stroić
- jak odczytywać diagramy akordów
- poznasz podstawowe akordy, dzięki którym zagrasz wiele piosenek z repertuaru dziecięcego
- poznasz podstawowe bicia na ukulele
- zagrasz minimum 20 utworów z repertuaru dziecięcego, które później wykorzystasz do zabaw w kole, zabaw ruchowych, nauki piosenek, zabaw paluszkowych itp.NIE MUSISZ MIEĆ SWOJEGO UKULELE - NA CZAS WARSZTATÓW ZAPEWNIAMY INSTRUMENT DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA!

 

 

 

 

 

Dodatkowo otrzymasz skrypt zawierający podstawowe informacje na temat gry na ukulele oraz opracowanie 30 utworów
z repertuaru dziecięcego.To nie wszystko - otrzymasz również płytę CD ze wszystkimi piosenkami, które znajdą się w skrypcie. Dzięki temu przypomnisz sobie jak zagrać utwory, które poznasz w czasie warsztatów. Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz  CERTYFIKAT POŚWIADCZAJĄCY UDZIAŁ W WARSZTATACH.

Czy dasz radę zagrać na ukulele?? TAK! Dzięki naszej metodzie Ukukolorki szybko nauczysz się chwytać podstawowe akordy. Całe warsztaty oparte są na dwóch jednopalcowych akordach. NAKLEJKI UKUKOLORKI GRATIS DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA!!!

Ukulele to magiczny instrument, który radością zaraża wszystkich w koło. Przyjdź i przekonaj się.

bottom of page