top of page

KRAKÓW: UKULELOWA AKADEMIA NAUCZYCIELA

Weekendowy, 4 miesięczny kurs nauki gry na ukulele dla nauczycieli (szkół, przedszkoli) oraz opiekunów w żłobkach. POZIOM PODSTAWOWY

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
KRAKÓW: UKULELOWA AKADEMIA NAUCZYCIELA
KRAKÓW: UKULELOWA AKADEMIA NAUCZYCIELA

Termin zapisów i lokalizacja

23 mar 2024, 09:00 – 12:30

Centrum Doradztwa, Beera Meiselsa 1, 31-058 Kraków, Polska

O wydarzeniu

Pozostało wolnych miejsc: zapisy zamknięte

Witaj w "Ukulelowej Akademii Nauczyciela" - wyjątkowym kursie, który da Ci możliwość nabycia nowej umiejętności jaką jest gra na ukulele. To jedyny na polskim rynku tak starannie dopracowany kurs gry na ukulele dla nauczycieli. Absolwenci naszych kursów z powodzeniem wykorzystują ukulele w swojej codziennej pracy, tworząc wyjątkowe zajęcia z muzyką graną na żywo. Przeszkoliliśmy już ponad 2000 nauczycieli i wierzymy, że już niebawem ukulele zagości w każdej polskiej placówce edukacyjnej.

Terminy spotkań:

23.03, 20.04, 11.05, 15.06

Miejsce spotkań: 

Centrum Doradztwa

ul. Meiselsa 1, 31-063 Kraków

Cena całego kursu: 4 x 189 zł

(możesz zrezygnować w każdym momencie, płatność comiesięczna, brak płatności za całość kursu z góry)

Z NAMI ZAGRASZ NA UKULELE! Dzięki Ukulelowej Akademi Nauczyciela zdobędziesz praktyczne umiejętności, które umożliwią Ci grę na tym sympatycznym instrumencie. Poznasz podstawowe chwyty i bicia, a wszystko zastosujesz w konkretnych piosenkach, które od razu wykorzystasz na swoich zajęciach w żłobku, przedszkolu czy szkole.

Po ukończeniu całego kursu  będziesz potrafić zagrać na ukulele minimum 30  dziecięcych utworów, nastroisz swój instrument oraz zaczniesz grać proste melodie. Zobaczysz, że aby grać na ukulele i czerpać z tego radość, nie trzeba mieć wcale dobrego słuchu, czy wykształcenia muzycznego!

Jedyne czego potrzebujesz to trochę chęci, zaangażowania, oraz tego, aby ktoś pokazał Ci jak się za to zabrać! Niezależnie od tego czy prowadzisz swoją działalność gospodarczą, czy jesteś gdzieś zatrudniona - ważne jest stawianie na kreatywne i sprawdzone rozwiązania, które:

- wyróżnią Cię wśród innych nauczycieli,

- dadzą większe pieniądze,

- zapewnią większe zainteresowanie usługami/zajęciami,

- przysporzą Ci zadowolonych klientów, którzy chętnie polecą Cię swoim znajomym.

W CENIE KURSU OTRZYMUJESZ:

 • 16 h praktycznych lekcji STACJONARNIE
 • nielimitowany dostęp do kursu on - line "AKADEMIA UKULELE"
 • skrypt z materiałami warsztatowymi
 • autorskie naklejki UKUKOLORKI, które ułatwią zapamiętanie akordów na ukulele
 • dodatkowe opracowania piosenek
 • dostęp do naszych instrumentów - NIE MUSISZ MIEĆ SWOJEGO UKULELE
 • certyfikat ukończenia Szkolenia Ukulele
 • dwie 15 minutowe konsultacje on - line
 • dostęp do zamkniętej grupy na FB

CO WYRÓŻNIA NASZ KURS?

Jako pierwsi na rynku stworzyliśmy wyjątkową ofertę gry na ukulele skierowaną do nauczycieli. Mimo, iż konkurencja bez przerwy podgląda i kopiuje nasze pomysły, wiemy, że jakość jaką oferujemy naszym kursantom jest jedyna i wyjątkowa. Świadczy o tym fakt, że nasz funpage liczy obecnie ponad 8 tysięcy osób!! - nauczycieli i rodziców, którzy już zdążyli się przekonać o efektywności naszych metod nauczania i z powodzeniem odkrywają nowe zalety gry na ukulele.

Nasza filozofia opiera się na prostocie i dostępności. Wierzymy, że każdy może nauczyć się grać na ukulele, niezależnie od doświadczenia muzycznego czy słuchu. Wystarczy odrobina chęci i zaangażowania, a my dostarczymy Ci niezbędnych umiejętności i wsparcia.

PO UKOŃCZENIU KURSU:

 • Poznasz podstawowe akordy (C, C7, D, D7, F, G6,G, A, A7, a)
 • Zagrasz dwoma rodzajami bicia
 • Nauczysz się stroić ukulele
 • Wykorzystasz poznane piosenki w ukulelowych aranżacjach w czasie zajęć z dziećmi
 • Zdobędziesz nowe, niebanalne hobby

ORGANIZACJA KURSU

Kurs "Ukulelowa Akademia Nauczyciela" to skompensowana forma cotygodniowych warsztatów stacjonarnych jakie prowadzimy na terenie województwa mazowieckiego. Niestety ze względu na odległość do innych miast  cotygodniowe spotkania nie mogą być możliwe, dlatego wpadliśmy na pomysł 4 godzinnych spotkań raz w miesiącu. W ten sposób otrzymujesz dostęp do takiego samego programu kursu jak w przypadku cotygodniowych spotkań stacjonarnych i masz niepowtarzalną okazję nauczyć się grać na ukulele w swojej miejscowości.

Kurs został zaplanowany na 4 miesiące. Każde spotkanie to 4 godziny lekcyjne (4 x 45 min), w czasie których w zorganizowany i uporządkowany sposób nauczysz się grać na ukulele. Ukulelowe umiejętności nabędziesz na bazie piosenek dziecięcych, które od razu możesz wykorzystać na swoich zajęciach. Utwory będą powiązane z aktualnymi świętami czy porą roku.

Zaproponowana formuła 4 godzinnych spotkań raz w miesiącu  pozwala na stopniowe przyswajanie nowej umiejętności, jaką jest gra na ukulele. W czasie warsztatów stacjonarnych ćwiczysz grę na ukulele - motywacja instruktora i grupy sprawia, że ten czas wykorzystujesz na 100%, co nie zawsze się sprawdza w przypadku samodzielnej nauki w domu.

DODATKOWY KURS ON - LINE

Każdy kursant oprócz możliwości uczestnictwa w kursie na żywo otrzymuje także dostęp do rewelacyjnego kursu on - line "Akademia Ukulele". Kurs stacjonarny jest spójny z kursem on -line, więc po powrocie do domu przez kolejny miesiąc utrwalasz z pomocą kursu on - line przyswojone umiejętności z kursu stacjonarnego.

WARUNKI UCZESTNICTWA

 • brak umowy
 • płatność cykliczna (co miesiąc z góry)
 • nie musisz mieć wykształcenia muzycznego ani znać nut
 • nie muisz posiadać swojego ukulele

>>>>>ZAPEWNIAMY UKULELE NA CZAS ZAJDÓW WEEKENDOWYCH DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA.<<<<

Zajęcia prowadzi certyfikowany instruktor JHUI (James Hill Ukulele Inicjative).

Zajęcia odbywają się w następujących terminach: 23.03, 20.04, 11.05, 15.06

Miesięczny koszt  zajęć: 189 zł  Liczba miejsc w grupie: 16 Obowiązują zapisy.

Zarezerwuj miejsce

 • Akademia Ukulele 03_24

  Bilet potwierdza rezerwację miejsca w kursie stacjonarnym Ukulelowa Akademia Nauczyciela oraz opłatę pierwszego miesiąca udziału w kursie. Na czas trwania zajęć stacjonarnych organizator zapewnia ukulele dla każdego uczestnika. Jeśli nie masz ukulele, a chcesz zabrać na czas kursu instrument do domu, skorzystaj z opcji "wypożyczenie ukulele do domu" (dodatkowo płatne).

  189,00 zł
  Sprzedaż zakończona
 • Wypożyczenie ukulele do domu

  Trelelele Ukulele gwarantuje ukulele dla każdego uczestnika na czas zjazdów weekendowych. Opcja wypożyczenia umożliwia zabranie instrumentu na czas trwania całego kursu do domu. Instrument: ukulele koncertowe marki Octopus Wartość instrumentu: 249 zł Po zakończeniu okresu wynajmu istnieje możliwość wykupienia instrumentu przez uczestnika (dopłata 149 zł) lub zwrotu instrumentu po ostatnich zajęciach.

  100,00 zł
  Wyprzedane

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page